İNSAN KAYNAKLARI

Denkay Marble

Online Katalog

Daha detaylı bilgi için
online kataloğumuza gözatın.

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

2008'den bugüne...

Biz "çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi olma" vizyonumuzun yenilikçiliği, sürekli gelişimi ve değişimi ilke edinmiş insan kaynağı ile gerçekleşeceğine inanıyoruz. Bu sebeple insan kaynağımızın "değişim" olgusunu benimsemiş ve bunu çalışma tarzının bir parçası haline getirmiş kişilerden oluşmasına özen gösteriyoruz.

Çalışanlarımıza içindeki potansiyelleri açığa çıkarabilecekleri, düşüncelerini paylaşabilecekleri ve uygulayabildikleri bir platform sunmaya çalışıyoruz. Yetkinliklerini ve performanslarını takip ediyor, şirketiçi ve şirketdışı eğitimlerle gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.

Şirket vizyonumuzun gerçekleşmesine katkıda bulunmak isteyen adayların başvurularını web sitemizdeki başvuru formumuzla alıyoruz. Adaylarla mülakat yapıyor, beklentilerimizi karşılıklı olarak paylaşıyoruz. Açık pozisyonlarımızı başvuru havuzumuzdaki adaylarla paylaşarak en uygun eşleşmeyi yapmaya çalışıyoruz.

Başvuru Formu

Ad Soyad
Adres
Telefon
Mail Adresi
Belirtmek istedikleriniz
CV Dosyanız Lütfen CV veya portofolionuzu ek olarak gönderiniz. Dosyalar Pdf, Doc, Swf veya text formatında olmalıdır (En fazla 5,00 MB olabilir)